<oembed><version>1.0</version><provider_name>Silsden Town Band</provider_name><provider_url>http://silsdentownband.silsden.net/stbnews</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>http://silsdentownband.silsden.net/stbnews/archives/author/admin</author_url><title>DSCF9010</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="8FJPjaBwP4"&gt;&lt;a href="http://silsdentownband.silsden.net/stbnews/photos/miscellaneous-photos/dscf9010"&gt;DSCF9010&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="http://silsdentownband.silsden.net/stbnews/photos/miscellaneous-photos/dscf9010/embed#?secret=8FJPjaBwP4" width="600" height="338" title="&#x201C;DSCF9010&#x201D; &#x2014; Silsden Town Band" data-secret="8FJPjaBwP4" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;